Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyKids dalyvauja Kind&Jugend 2018 parodoje Vokietijoje

.

Mūsų stendas yra 11.1 hole. Stendo numeris B020
Laukiame Jūsų 2018 metų rugsėjo 20–23 d.

Smulkiau

„Penkių S“ (Five S) teorija arba kaip nuraminti verkiantį mažylį.

.

Kiekvienas vaikas yra ypatingas, norimas ir laukiamas. Kaip ir suaugusieji, kiekvienas vaikas turi savo charakterio savybes. Neslėpkime – verkiantis mažylis gali trukdyti tėveliams tinkamai išsimiegoti. Daug bemiegių naktų sukelia mažylio mamai ir tėčiui didesnį imlumą stresui, kas paveikia ir sveikatą, ir poros bendrą gyvenimą, ir t.t. Be to, vaikas taip pat auga ir vystosi miegodamas!
Dr. Harvis Karpas 1981 metais, apsilankęs Kung San gentyje, pastebėjo įvairius veiksmus, kurie padeda rasti sprendimus mažylio raminimui.

Smulkiau

Atraminė pagalvė besilaukiančioms „YappyKids“

.

„YappyKids“ pristato naują produktą – pagalvę besilaukiančioms. Šį kartą „YappyKids“ komandos ekspertai sukūrė atraminę pagalvę besilaukiančioms, sugalvotą su meile ir rūpesčiu, kad busima mama miegotų ir ilsėtųsi patogiai.

Smulkiau

Vaiko kambarys ilgesniam laikui

.

„YappyKids“ ekspertai atrado paprastą ir ekonomišką sprendimą, kaip įrengti vaiko kambarį, kad jis būtų lengvai transformuojamas smarkiai nekeičiant erdvės.

Smulkiau

Kaip sukurti alergijos nesukeliančią aplinka vaiko kambaryje?

.

Laukdami kūdikio, visi tėvai nori jam suteikti tai, kas geriausia, saugiausia ir sveikiausia, o dėl to baldus, lovytes, žaislus ir kitus daiktus renkasi atsižvelgdami būtent į šiuos kriterijus. Nors atspėti, kam kūdikis bus alergiškas dar iki jo gimimo ganėtinai sudėtinga, YappyKids visgi pateiks jums kelis patarimus, padėsiančius sukurti nealergišką aplinką vaiko kambaryje.

Smulkiau

Kaip sujungti tėvų miegamąjį ir vaiko kambarį?

.

Mažylio miego vieta tai erdvė, kurioje jis praleis didžiąją laiko dalį pirmaisiais gyvenimo mėnesiais. Šiuo laikotarpio metu, mažyliui būtinas nuolatinis mamos ir tėčio dėmesys, todėl daugelis jaunųjų tėvelių nusprendžia vaiko kampelį įkurti savo miegamajame. Kaip organizuoti bendrą erdvę, kad tėvams ir vaikui būtų patogu, o kambario interjeras išliktų funkcionalus, estetiškai ir džiugintų akį?

Smulkiau

Maitinimo pagalvė ir vokelis kūdikiui

.

Kaip išsirinkti patalynę mažyliui?

.

Aukcionas vyko PC “Nordika” parduotuvėje BabyCity/ToyCity rugsėjo 24 d.

.

Aukcionas vyko PC “Nordika” parduotuvėje BabyCity/ToyCity rugsėjo 24 d.

Smulkiau

YappyKids dalyvauja Kind&Jugend 2016 parodoje Vokietijoje

.

Mūsų stendas yra 10.1 hole netoli nuo "Kind&Jugend innovation award" stendo. Laukiame Jūsų 2016 metų rugsėjo 15–18 d.

Smulkiau