Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyClassic ir spintos komoda su YappyLa:le lovytė

985,80 € 1 060,00 €
Parametrai
Produkto kodas: 245
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Prieinama spalva

YappyClassic spinta yra sukurta taip, kad būtų vizualiai patraukli, atitinkanti saugos standartus ir taip pat puikiai derėtų su YappyKids komodomis bei lovytėmis.


Atkreipus dėmesį į jos stačiakampę formą, galima pastebėti, kad visi kampai yra užapvalinti, kas apsaugos jūsų vaiką nuo sužeidimų.


Dvejų durų spinta su stalčiumi apatinėje dalyje suteiks pakankamai vietos susidėti visiems norimiems daiktams. Spinta yra padalinta į dvi dalis – iš vienos pusės galima kabinti drabužius ant dviejų metalinių skersinių, o iš kitos įrengtos drabužių lentynos.


Spintos durys turi švelnaus uždarymo funkciją, kas užtikrins, kad jos užsidarys be pašalinių garsų.


Medžiaga: MDP / Beržas


Vandens pagrindo dažai ir lakasYappyClassic komoda suprojektuota taip, kad būtų ne tik vizualiai graži, bet ir atitiktų saugos standartams. 

Atkreipę dėmesį į jos stačiakampę formą pamatysite, kad iš tikrųjų visi kampai yra suapvalinti, taigi mažylis tikrai nesužalos. 

Komodos 3 plačių stalčių tikrai užteks sudėti viską, ko reikia. Bėgeliai yra teleskopiniai, todėl stalčius galima atidaryti iki galo.

 

Komplekte yra medinis vystymo stalviršis, kurio matmenys 75x55cm.

Jį galima uždėti ir iš kairės, ir iš dešinės pusės.

Vystymo stalviršis yra nuimamas, taigi, mažyliui augant, Jums nereikės keisti ir komodos.

 

Medžiaga: MDF/Beržas

Lakas ir spalvos – vandens pagrindu.YappyLa:le – tai aukščiausias Yappy Kids gamybos laimėjimas. Pats pavadinimas La:lišvertus iš rytų kalbų reiškia tulpė.  Jeigu Jūs pažiūrėsite į lovytę, pamatysite lėtai besiskleidžiantį žiedą. Šią tulpę Yappy Kids pripildė savo meile mažiausioms detalėms. Elegantiškus lovytės galus tvirtina išlenktos lentelės, fiksuotus šonus puošia banguotas dekoras. Jus nustebins nuleidžiamas išaugimo šonas – ši funkcija įeina į kainą ir komplektą. 

NEW Po ilgai trukusių tyrimų ir bandymų, YappyKids komanda patobulino vieną iš savo gražiausių ir elegantiškiausių lovyčių – YappyLa:le. Jos spalvų paletę papildė sidabro jonai. Žinoma, kad sidabras ilgą laiką buvo žinomas dėl savo antibakterinių, dezinfekuojančių ir gydomųjų savybių. Laboratoriniai tyrimai parodė, kad sidabro dėka – virusai, parazitiniai grybeliai ir patogeninės bakterijos per kelias minutes visiškai miršta, o mikroorganizmai paranda savo patogią terpę.

Bet tai ne vienintelis YappyLa:le lovytės atnaujinimas. Dabar šios lovytės yra daug didesnės, tad išvaizda prabangesnė, o konstrukcija gerokai stabilesnė. Taip pat lovytės turėklas, kurį nuo šiol galima lengviau nuleisti – jį galima užfiksuoti tiek viršutinėje, tiek apatinėje padėtyje. Turėklai atitinka naujausius Europos standartus.


Susipažinkite su reklaminiuYappy La:le: lovytės klipu (4K video quality):

Medžiaga: rinktinis bukas

Į komplektą įeina specialus nuleidžiamas išaugimo šonas (žiūrėkite foto)

Rekomenduojami čiužinio matmenys: 120 х 60 cm

3 čiužinio bazės aukščiai

Viena ranka nuleidžiama pusė

Yappy Protection: specialūs plastikiniai antdėklai

Yappy Lux Сastors: itališki gumuoti ratai su stabdžiu (nėra nuotraukoje, bet įeina į komplektą)

Vaikiška lovelė sertifikuota pagal ES standartus EN 716-1:2008+A1:2013.

Lakai ir dažai vandens pagrindu

Atkreipkite dėmesį į tai, kad grotelių išlenkimai lovos galuose gali minimaliai skirtis.

Ir, žinoma, užsisakę lovelę mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti pirkinio, nenurodydami atsisakymo priežasties. Mes tikime savo produkcija!985,80 € 1 060,00 €