Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

 

Apie YappyKids

Svajonių kūrimas jauniesiems tyrinėtojams nuo 2015 m.

Nuo 2015 m. "YappyKids" užsiimame išskirtinių vaikiškų baldų, tekstilės gaminių ir čiužinių kūrimu. Mūsų istorija prasideda nuo Latvijos širdyje įsikūrusių Frolovų - šeimos verslo. Mums "YappyKids" yra daugiau nei tik prekės ženklas - tai meilės darbas, mūsų įsipareigojimo kokybei liudijimas ir kelionė, į kurią leidžiamės kiekvieną dieną, kad vaikystė taptų svajone.

Mūsų kelionė

"YappyKids" varomoji jėga - Frolovai, nepaliaujamai besistengiantys kurti tai, kas geriausia jūsų mažyliams. Suprantame, kad vaikų erdvės turi būti ne tik funkcionalios - jos turi būti žavingos ir saugios, uždegančios vaizduotės kibirkštį.

Įsišaknijusi Latvijoje, pamėgta visame pasaulyje

Nuo kuklios pradžios Latvijoje mes išaugome ir tarnaujame vaikų ir tėvų svajonėms visame pasaulyje. Tvirtai įsitvirtinę gimtojoje šalyje, išskleidėme sparnus ir eksportuojame savo gaminius į daugiau nei 15 šalių. YappyKids tapo kokybės, naujovių ir latviško žavesio sinonimu.

Laukia vaizduotės pasaulis

Su "YappyKids" perkate ne tik baldus, tekstilę ar čiužinius. Jūs investuojate į svajonių pasaulį, kuriame jūsų vaiko vaizduotė neturi ribų. Sveiki atvykę į "YappyKids", kur vaikystė - tai nuotykis, kuris tik ir laukia.

Mūsų misija

"YappyKids" misija - kurti vaikystės stebuklus. Kuriame ir gaminame aukštos kokybės vaikiškus baldus, tekstilę ir čiužinius, kurie įkvepia kūrybiškumą, puoselėja saugią erdvę ir džiugina šeimas visame pasaulyje.

Prisijunkite prie mūsų ir įgyvendinkite svajones. Susipažinkite su mūsų kerinčiomis kolekcijomis šiandien.