Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

Apsipirkimo UAB Yappy Kids internetinėje parduotuvėje taisyklės


Prašome susipažinti ir pateikti sutikimą su prekių ir paslaugų įsigijimo taisyklėmis, siūlomomis UAB „Yappy Kids“ (registruota Latvijos Respublikos įmonių registre, reg. Nr. 40103862792, juridinis adresas: Zemitana g. 9, Ryga, LV-1012, Latvija):

1. Prekių, siūlomų UAB „Yappy Kids“, prekyba atliekama pateikiant pasiūlymą internetu ir tokiu atveju, kai pirkėjas pateikia užsakymą, tarp pirkėjo ir pardavėjo sudaroma Nuotolinė sutartis. 

2. Pateikti užsakymą galima tinklalapyje www.yappy.lt, el. paštu: [email protected], [email protected] arba telefonu +370 5 208 0697

3. Visos UAB „Yappy Kids“ prekių kainos nurodomos su pridėtinės vertės mokesčiu 21 %. Prekių pristatymo kaina nėra įskaičiuojama į nurodytą prekių kainą. 

4. Kompiuterinis baldų ar bet kurio tekstilinio gaminio atvaizdas gali ne 100 % atvaizduoti realią prekių išvaizdą, kadangi kiekvienas monitorius, mobiliojo įrenginio ekranas ir t.t. atvaizdą rodo savotiškomis spalvomis. Dėl šios priežasties, mūsų prekių atvaizdai yra tik pažintinio pobūdžio ir reali prekių išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo vaizduojamos. 

4.1. Yappy Kids pasilieka teisę keisti gaminius, jų priedus ir detales iš anksto nepranešusi pirkėjui.

5. Pateikiant užsakymą būtina nurodyti el. pašto adresą, kad mes galėtume klientui išsiųsti instrukcijas, sąskaitą-faktūrą ir kitą reikalingą dokumentaciją. Išsamiau apie jūsų duomenų saugumą ir naudojimą galite sužinoti ir, perskaitę, būtinai patvirtinti UAB „Yappy Kids“ privatumo politiką. 

6. Prieš pradedant naudojimąsi prekėmis, prašome įdėmiai perskaityti instrukciją ir naudoti prekes tik pagal nurodymus, prekių ypatumus ir numatomais naudojimo tikslais. 

7. Jeigu jūs persigalvojote dėl apsipirkimo, turite teisę nutraukti sutartį per 14 kalendorinių dienų ir grąžinti prekes, įsigytas internetinėje parduotuvėje, atgal pardavėjui.

8. Atsisakydamas įsigijimo Nuotolinės sutarties atveju „vartotojas yra atsakingas už prekės kokybės išsaugojimą ir saugumą jos grąžinimo termino galiojimo metu“. Mes rekomenduojame išsaugoti originalią prekės pakuotę, kad pasinaudojant įsigijimo atsisakymo teise pagal Nuotolinės sutarties taisykles, ant prekės nebūtų išorinių mechaninių pažeidimų. Norint susitarti dėl prekės grąžinimo, prašome kreiptis el. pašto adresu [email protected], nurodant užsakymo numerį ir datą. Su prekių grąžinimo sąlygomis jūs galite išsamiau susipažinti UAB „Yappy Kids“ svetainės skiltyje: Grąžinimo teisė.  

8.1. Atšaukti užsakymą galima tik prieš jo išsiuntimą. Užsakymą perdavus kurjeriui pristatymui, užsakymo atšaukti nebegalima. Tokiu atveju prekes reikia grąžinti (žiūrėti nr. 8.)

9. Visoms prekėms suteikiama 24 mėnesių garantija nuo prekių gavimo dienos, nurodytos prekių važtaraštyje arba dokumente, kuris patvirtinta pristatymą.

10. Papildomos nuolaidos ir nuolaidų kuponai taikomi standartinėms kainoms ir nesumojami su nuolaidomis prekėmis, kurios jau taikomos prekėms www.yappy.lvsvetainėje.

11. Gamintojo garantijos sąlygos nėra taikomos pažeidimams, kurie atsirado dėl pirkėjo kaltės, o būtent:

11.1. prekėms, kurios nebuvo naudojamos pagal paskirtį ir tokiu būdu, kuris nurodytas konkrečios prekės instrukcijoje:

11.2. subraižytoms, sulaužytoms konstrukcijoms, kurių priežiūra buvo atliekama naudojant netinkamas priemones, arba jei ant gaminio yra remonto požymių;

11.3. esant natūraliam elementų nusidėvėjimui (pavyzdžiui, nusidėvėjo plastmasė arba atsirado ratukų laisvumas ir t.t.);

11.4. jeigu pirkėjas prekes naudojo profesionaliais tikslais (pavyzdžiui, jeigu prekė buvo naudojama ne asmeniniam naudojimui, o viešose vietose);

11.5. garantija netaikoma, jeigu pažeidimai atsirado dėl netinkamo prekių transportavimo (kai už transportavimą atsakingas pats pirkėjas).

11.6 Prieš pradėdami baldų surinkimą, būtinai apžiūrėkite, ar ant detalių nėra matomų įbrėžimų, įskilimų ar įdubimų. Jeigu radote defektų, iš karto informuokite mus el. paštu [email protected] ir nepradėkite baldų surinkimo. Jeigu tai padarysite, detalės ar baldai su defektais nebus pakeisti ir pinigai už užsakymą nebus grąžinti.

11.7 Prieš rinkdami patikrinkite, ar nėra akivaizdžių gamybos defektų. Jei randama defektų (įbrėžimų, įtrūkimų, įlenkimų ir pan.), būtina apie tai pranešti [email protected] ir nepradėti rinkti baldų! Sugedusios detalės ir baldai po surinkimo nebus keičiami ar grąžinami.

12. Gavęs siuntą kurjeriu, klientas yra atsakingas už siuntos gavimą ir kokybės kontrolę. Atsiimdamas siuntą, klientas turi įsitikinti, kad ji nėra pažeista ir neturi akivaizdžių defektų. Juos aptikus, klientas turi pranešti kurjeriui ir pažymėti šį faktą siuntos gavimo dokumentuose arba kurjerio elektroniniame terminale. Jei siuntos defektai nėra pastebėti iš anksto, laikoma, kad siunta buvo pristatyta geros būklės ir defektai atsirado po jos gavimo. Tokiu atveju SIA „Yappy Kids“ negalės reikalauti, kad kurjerio įmonė atlygintų Jūsų patirtus nuostolius.

13. Skundus, susijusius su prekių prieinamumu ir kokybe, prašome pateikti elektroniniu būdu, siunčiant el. pašto adresu [email protected]. Skundai bus peržiūrėti per 5 darbo dienas nuo gavimo dienos, o atsakymas išsiųstas kontaktiniu adresu, nurodytu skunde. 

14. Internetinė parduotuvė www.yappy.lt pasilieka teisę neapdoroti užsakymo, jeigu internetinė parduotuvė negali susisiekti su klientu jo nurodytu numeriu arba el. pašto adresu. 

Iškilus klausimams, galima skambinti telefonu  +370 5 208 0697 arba rašyti el. paštu: [email protected]