Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

Kokybės užtikrinimas
"YappyKids" kokybė yra mūsų kertinis akmuo. Didžiuojamės kiekvieno mūsų sukurto gaminio meistriškumu ir saugumu, užtikrindami, kad jūsų vaiko gerovė būtų mūsų svarbiausias prioritetas.


Atitinka ES standartus
Mūsų lovytės kruopščiai pagamintos pagal griežtą Europos Sąjungos standartą EN 716. Tai reiškia, kad jūsų vaiko miego aplinka suprojektuota taip, kad atitiktų griežtus saugos kriterijus, todėl galite būti ramūs.


FSC sertifikuota mediena
Tikime tvarumu, todėl savo gaminiuose naudojame tik FSC (Forest Stewardship Council) sertifikuotą medieną. Taip užtikrinama, kad mūsų naudojama mediena gaunama atsakingai, o tai patvirtina mūsų įsipareigojimą rūpintis aplinka.


Vandens pagrindu pagamintos medžiagos
Pirmenybę teikiame jūsų vaiko sveikatai ir aplinkai. Visos mūsų medžiagos gaminamos vandens pagrindu, todėl mūsų gaminiuose nėra kenksmingų cheminių medžiagų ar toksinų. Jūsų vaiko saugumas yra svarbiausia, todėlsiekiame užtikrinti jam saugią ir sveiką aplinką.

OEKO-TEX sertifikuota tekstilė

Mūsų tekstilės gaminiai turi prestižinį OEKO-TEX sertifikatą, kuris liudija, kad jie nėra toksiški. OEKO-TEX sertifikatas garantuoja, kad mūsų tekstilės gaminiuose nėra kenksmingų medžiagų, todėl jūsų vaikui bus užtikrintas didžiausias komfortas ir saugumas.
Jūsų vaiko saugumas - mūsų pažadas
YappyKids siekia sukurti saugias ir ekologiškas erdves, kuriose jūsų vaikas galėtų tobulėti. Imamės visų priemonių, kad mūsų gaminiai ne tik atitiktų, bet ir viršytų aukščiausius kokybės ir saugos standartus, todėl galite būti ramūs pasirinkę "YappyKids".

Patentai: visas kompanijos YappyKids,vaikiškų baldų dizainas ir pats prekės ženklas užpatentuoti Latvijos Respublikos patentų žinyboje, kurios teisės galioja visoje Europos Sąjungoje.

Peržiūrėkite klientų atsiųstas nuotraukas.

Informacinis video apie YappyKids: