Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

Užsisakę lovelę mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti pirkinio, nenurodydami atsisakymo priežasties. Mes tikime savo produkcija!

Gamindama vaikiškas lovas ir kitus baldus, YappyKids ypatingą dėmesį skiria kokybei, standartams ir naudojamoms medžiagoms.

Mediena:  parduotuvėse galima įsigyti vaikiškų lovų iš pušies, beržo, buko, taip pat metalinių lovų ir vaiko sveikatai nekenksmingų lovų iš MDP, laminato.

Kompanijos YappyKids pasirinkimas – tai beržas arba specialiai apdorota pušis be šakų, kuri neišskiria sakų bei draugiška ir Jūsų mažyliui, ir aplinkai. Beržas – tai medis, galintis suteikti žmogui didžiulę jėgą. Savo galia jis giminingas ąžuolui. Todėl baldai ir gaminiai iš jo turi didelį gydomąjį poveikį. Beržas, kaip tiki žmonės, ypač palankus vaikams ir nėščioms moterims.

Kokybė: kiekvieną kompanijos YappyKids pagamintą produkcijos siuntą tikrina nepriklausomi ekspertai. Kontroliuojant kokybę, tikrinamas funkcionalumas, dangos kokybė ir mazgų sujungimas. Be to, viena kiekvienos siuntos lovelė sunaikinama tikrinant jėgos apkrovas.  

Dažai ir lakai: vaikiškų lovelių apdailai YappyKids leidžia gamintojams naudoti tik dažus ir lakus vandens pagrindu. Kokybės standarto atžvilgiu mūsų kompanija aukštai iškėlė kartelę ir naudoja medžiagas, atitinkančias vaikiškų lovelių normatyvą EN: 71-3.

ES standartai: visos lovelės gaminamos pagal Europos Sąjungos standartus. Tad vaikiškos lovelės atitinka EN 716-1:2008+A1:2013 normatyvą.

Patentai: visas kompanijos YappyKids,vaikiškų baldų dizainas ir pats prekės ženklas užpatentuoti Latvijos Respublikos patentų žinyboje, kurios teisės galioja visoje Europos Sąjungoje.

Peržiūrėkite klientų atsiųstas nuotraukas.

Informacinis video apie YappyKids: