Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

komoda YappyIcon

545,00 €
Parametrai
Ilgis: 880 mm
Aukštis: 900 mm
Plotis: 500 mm
Pristatymo kaina: 1,00 EUR
Pristatymo laikas Baltijos šalyse: 2-5 business days
Pristatymo laikas Vokietijoje: 5-8 Tage
Produkto kodas: 104
Prieinamumas: Yra sandėlyje

Peržiūrėkite klientų atsiųstas nuotraukas.

 

YappyKids - tai latviškas prekės ženklas!

Kai gimsta kūdikis, labai svarbu užtikrinti malonią aplinką ir suteikti kambarį, kad jam įžengus į pasaulį, aplinkui viskas būtų gražu, natūralu ir saugu. Naujausias YappyKids produktas – YappyIcon spintelė – tikrai atitinka visus reikalavimus! 

YappyIcon spintelės dizainas yra labai protingas, kad puikiai tiktų kartu su YappyIcon vaikiška lovele ir džiugintų ne tik kūdikio, bet ir tėvų akis.

Dizaine yra įterptas Y formos elementas, kuris suformuojamas kartu su ąžuoliniu vystymo stalu (stalą galima įsigyti atskirai).

Sujungus rinkinį su YappyIcon vaikiška lovele, kurios dizaine įterpta raidė K, gali būti matomos YappyKids logotipo pirmosios raidės – YappyKids.

YappyIcon spintelė yra gaminama iš tvirtos ir taurios medžiagos – ąžuolo, dėl ko ji tampa ilgaamžė ir atspari įbrėžimams. Taip pat naudojami dažyti MDF (medienos plaušų plokščių) elementai.

Dėl savo dydžių, spintelė neužims daug vietos, tačiau joje įrengti 3 stalčiai suteiks pakankamai vietos, kad galima būtų sutalpinti visus kūdikiui reikalingus daiktus. 

Kaip rinkinio dalis, gali būti pasirinktas ir įsigytas ąžuolinis vystymo stalas, kurio dydžiai būna: 

  • 650 mm (naudojimui su kūdikiais iki 6 mėnesių)
  • 750 mm (naudojimui su kūdikiais iki 12 mėnesių)

Medžiaga: MDF (medienos plaušų plokštės) ir ąžuolas 

Naudojami vandens pagrindo lakai ir dažai.

Ir, žinoma, užsisakę lovelę mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti pirkinio, nenurodydami atsisakymo priežasties. Mes tikime savo produkcija!


545,00 €
Kiti produktai