Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyIcon lovytė 140 x 70 cm ir YappyIcon komoda

860,25 € 925,00 €
Parametrai
Produkto kodas: 170
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Prieinama spalva

YappyKids - tai latviškas prekės ženklas!

„YappyKids“, bendradarbiaudama su „TL Design“, sukūrė kai ką naujo ir išskirtinio jūsų kūdikiui – YappyIcon vaikišką lovelę, kuri yra ne tik 100 % gaminama Latvijoje, bet ir kruopščiai surenkama iš aukštos kokybės medžio masyvo medžiagų – ąžuolo ir beržo. Tai leis jūsų kūdikiui jaustis saugiai ir apsaugotai, lyg būnant stipriuose, bet švelniuose tėvų rankose.

Viena iš naudojamų medžiagų – ąžuolas, bukmedžių šeimos atstovas – yra galios, energijos ir stiprybės simbolis, kuris latviams taip pat visuomet siejasi su meile gimtinei. Ąžuolas ne veltui buvo pavadintas pasaulietiniu medžiu.

Gamybos proceso metu, naudodama dviejų patvarių medžiagų kombinaciją ir vandens pagrindo laką bei dažus, YappyKids komanda sumanė padaryti YappyIcon puikiu ilgaamžės, natūralios ir vaikui nekenkiančios lovelės pavyzdžiu, kuriame jungiasi saugumas, simbolizmas ir funkcionalumas. 

DėmesioTaip pat yra prieinama 120 x 60 cm YappyIcon lovelė

YappyIcon 140 x 70 dydžio lovelė buvo sukurta su transformacijos galimybe – nuėmę abu produkto šonus ir atskirai įsigiję trumpą lovos galą, gausite visiškai kitokio dizaino lovą! 

3 aukščiai čiužinių pagrindui 

Medžiaga: beržas ir ąžuolas 

Rekomenduojamas čiužinio dydis: 140 x 70 cm

Pagaminta pagal ES standartus.

YappyIcon komoda

Kai gimsta kūdikis, labai svarbu užtikrinti malonią aplinką ir suteikti kambarį, kad jam įžengus į pasaulį, aplinkui viskas būtų gražu, natūralu ir saugu. Naujausias YappyKids produktas – YappyIcon spintelė – tikrai atitinka visus reikalavimus! 

YappyIcon spintelės dizainas yra labai protingas, kad puikiai tiktų kartu su YappyIcon vaikiška lovele ir džiugintų ne tik kūdikio, bet ir tėvų akis.

Dizaine yra įterptas Y formos elementas, kuris suformuojamas kartu su ąžuoliniu vystymo stalu (stalą galima įsigyti atskirai).

Sujungus rinkinį su YappyIcon vaikiška lovele, kurios dizaine įterpta raidė K, gali būti matomos YappyKids logotipo pirmosios raidės – YappyKids.

YappyIcon spintelė yra gaminama iš tvirtos ir taurios medžiagos – ąžuolo, dėl ko ji tampa ilgaamžė ir atspari įbrėžimams. Taip pat naudojami dažyti MDF (medienos plaušų plokščių) elementai.

Dėl savo dydžių, spintelė neužims daug vietos, tačiau joje įrengti 3 stalčiai suteiks pakankamai vietos, kad galima būtų sutalpinti visus kūdikiui reikalingus daiktus. 

Kaip rinkinio dalis, gali būti pasirinktas ir įsigytas ąžuolinis vystymo stalas, kurio dydžiai būna: 

  • 650 mm (naudojimui su kūdikiais iki 6 mėnesių)
  • 750 mm (naudojimui su kūdikiais iki 12 mėnesių)

Medžiaga: MDF (medienos plaušų plokštės) ir ąžuolas 

Naudojami vandens pagrindo lakai ir dažai.

Ir, žinoma, užsisakę lovelę mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti pirkinio, nenurodydami atsisakymo priežasties. Mes tikime savo produkcija!

860,25 € 925,00 €
Kiti produktai