Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

Atraminė pagalvė besilaukiančioms „YappyKids“

.

„YappyKids“ pristato naują produktą – pagalvę besilaukiančioms. Šį kartą „YappyKids“ komandos ekspertai sukūrė atraminę pagalvę besilaukiančioms, sugalvotą su meile ir rūpesčiu, kad busima mama miegotų ir ilsėtųsi patogiai. 

Kasdienis besilaukiančios moters sveikas miegas ir visavertis poilsis yra geros jos savijautos garantas. Antrame ir trečiame nėštumo mėnesyje, dauguma moterų skundžiasi dėl nemigos ir nugaros skausmo, kuris atsiranda dėl nepatogios kūno padėties miego metu. Diskomfortas ir miego trūkumas paskutiniais nėštumo mėnesiais gali sukelti lėtinį nuovargį. O juk būsimai mamai reikia tausoti jėgas gimdymui ir aktyviai naujagimio priežiūrai. Dėl šios priežasties, nėščią moterį reikia apsupto rūpestingumu ir pagalbiniais daiktais, kurie maksimaliai palengvins jos gyvenimą šiuo laikotarpiu.
Ergonomiška forma prilaiko pilvą ir užtikrina papildomą komfortą mamos ir mažylio padėčiai miegant ant šono.

Skirtingai nuo įprastų ar pailgų pagalvių, speciali atspari pagalvė idealiai atkartoja kūno išlinkimus, ją galima apkabinti rankomis ir kojomis arba padėtimi po savimi, taip išsirenkant optimalią miego padėtį. Labai patogu pagalvę padėti po sulenkta koja ir pilvu. Tokioje padėtyje atsipalaiduoja nugara ir kaklas, krūvis raumenims paskirstomas tolygiai.

Atraminė pagalvė „YappyKids“ buvo sukurta tam, kad padėtų moterims rasti patogiausią kūno padėtį ir atsipalaiduoti miego metu, tačiau, iš esmės, tai daugiafunkcis daiktas, kurio privalumais jūs galėsite aktyviai naudotis ir kitiems tikslams:
• Ant pagalvės galima gulėti skaitant, valgant ar žiūrint televizorių
• Ją galima naudoti kaip atramą kaklui, nugarai, suapvalėjusiems šonams arba padėti pavargusias kojas

  

• Atraminę pagalvę galima pasiimti su savimi į kelionę, kad patogiai jaustis važiuojant
• Šiuolaikinės mamos su malonumu naudoja atraminę pagalvę kaip pagalbinį instrumentą gimnastikai
• Po vaiko gimimo, pagalvę galima naudoti kaip minkštą atitvarą ant lovos, kuris užtikrina vaiko saugumą
• Galima naudoti maitinant mažylį, kad rankos būtų laisvos
• Galima padėti po mažylio nugara, kai jis mokosi sėdėti

Papildomi „YappyKids“ atraminės pagalvės pliusai yra tai, kad ji visiškai saugo mamai ir vaikui: produktas pagamintas iš kokybiškų, alergijos nesukeliančių medžiagų. Užvalkalas su užtrauktuku pagamintas iš natūralios, malonios liesti medvilnės (satino), taip pat jį lengva nuimti ir išskalbti. Tokia pagalvė tarnaus jums ilgai, ji nepraranda formos ir nesideformuoja, kadangi yra pripildyta alergijos nesukeliančiais PES kamuoliukais iš poliesterio, kuris viduje yra sudėtas ypatingu būdu ir „nesukrenta“ skalbimo metu.

Šis straipsnis – YappyKids nuosavybė, ir bet koks jo kopijavimas užtraukia teisinius padarinius. Kopijuoti straipsnį mes leidžiame tik su nuoroda į pagrindinio šaltinio svetainės puslapį: www.yappy.lt

Yappy.lt