Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyIcon lovytė 140x70 cm

475,00 €
Parametrai
Ilgis: 1470 mm
Aukštis: 1050 mm
Plotis: 755 mm
Produkto kodas: 101
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Prieinama spalva

Peržiūrėkite klientų atsiųstas nuotraukas.

YappyKids - tai latviškas prekės ženklas!

„YappyKids“, bendradarbiaudama su „TL Design“, sukūrė kai ką naujo ir išskirtinio jūsų kūdikiui – YappyIcon vaikišką lovelę, kuri yra ne tik 100 % gaminama Latvijoje, bet ir kruopščiai surenkama iš aukštos kokybės medžio masyvo medžiagų – ąžuolo ir beržo. Tai leis jūsų kūdikiui jaustis saugiai ir apsaugotai, lyg būnant stipriuose, bet švelniuose tėvų rankose.

Viena iš naudojamų medžiagų – ąžuolas, bukmedžių šeimos atstovas – yra galios, energijos ir stiprybės simbolis, kuris latviams taip pat visuomet siejasi su meile gimtinei. Ąžuolas ne veltui buvo pavadintas pasaulietiniu medžiu.

Gamybos proceso metu, naudodama dviejų patvarių medžiagų kombinaciją ir vandens pagrindo laką bei dažus, YappyKids komanda sumanė padaryti YappyIcon puikiu ilgaamžės, natūralios ir vaikui nekenkiančios lovelės pavyzdžiu, kuriame jungiasi saugumas, simbolizmas ir funkcionalumas. 

Dėmesio: Taip pat yra prieinama 120 x 60 cm YappyIcon lovelė

YappyIcon 140 x 70 dydžio lovelė buvo sukurta su transformacijos galimybe – nuėmę abu produkto šonus ir atskirai įsigiję trumpą lovos galą, gausite visiškai kitokio dizaino lovą! 

3 aukščiai čiužinių pagrindui 

Medžiaga: beržas ir ąžuolas 

Rekomenduojamas čiužinio dydis: 140 x 70 cm

Pagaminta pagal ES standartus.

Čiužinio pagrindo bazinis aukštis

1. aukštis: 70 cm +9 cm čiužinys

2. aukštis: 55 cmm  +9 cm čiužinys

3. aukštis: 30 cm +9 cm čiužinys

Ir, žinoma, užsisakę lovelę mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti pirkinio, nenurodydami atsisakymo priežasties. Mes tikime savo produkcija!


475,00 €
Kiti produktai