Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyMemory II 120*60 + YappyLux + YappyShield

 
158,10 € 186,00 €
Parametrai
Pristatymo kaina: 1,00 EUR
Pristatymo laikas Baltijos šalyse: 2-5 business days
Pristatymo laikas EU: 5-8 business days
Produkto kodas: 350
Prieinamumas: Yra sandėlyje

1)  Yappy Kids komanda sukūrė visiškai naują ir inovatyvų YappyMemory II čiužinį tam, kad Jūsų vaikas galėtų mėgautis gilesniu ir sveikesniu miegu. Kūdikiai ne tik ilsisi miegodami, bet ir vystosi bei auga, todėl geriausia pasirūpinti, kad vaikas augtų sveikas ir stiprus.

YappyMemory II čiužinys yra ortopedinis, antialerginis ir užtikrina sveiką kūdikio miegą nuo pat gimimo.

YappyMemory yra dvipusis čiužinys. Vienoje vidinėje (vidutinio kietumo) pusėje naudojame sizalio sluoksnį, o kitoje (minkštesnėje) pusėje viskoelastinę medžiagą, kuri prisitaiko prie kūno ir įgauna geriausią formą saldžiam vaiko miegui.

 Čiužinio užpildo medžiagos:

- sizalis yra natūralus, labai patvarus pluoštas, gaunamas iš agavos lapų. Jis puikiai palaiko gerą mikroklimatą ir užtikrina gerą vėdinimą. Be to, jis tylus – kai kūdikis pajudės lovoje – nebus jokių nereikalingų garsų, kurie galėtų jį pažadinti;

- lanksti putplasčio dalis su ekologiška antialergine medžiaga užtikrina didelį lankstumą. Medžiaga yra ortopedinė ir labai ilgai išlaiko formą;

 - viskoelastinė medžiaga pagaminta iš ekologiškos žaliavos, be spaudimo, prisitaiko prie kūno vaikui miegant.

Čiužinio užvalkalas su Aloe Vera užtikrins oro pralaidumą, temperatūros reguliavimą ir tinkamą mikroklimatą. Užvalkalą lengva prižiūrėti, jį galima nuimti ir skalbti skalbimo mašinoje.

2) YappyLux satinas PAKLODĖ SU GUMELE

  • 120x60cm
  • Audinys: 100% medvilnė. Satinas
  • Jis gali būti plaunami 60 laipsnių į skalbimo mašiną

3) YappyKids „Waterproof“ paklodė yra iš 100 % natūralios medvilnės, kuri yra natūrali, kūdikio odai maloni ir kvėpuojanti medžiaga. 

  • Paklodės kraštuose esanti guma leidžia puikiai priglusti prie čiužinuko, todėl kūdikiui judant arba spardantis, ji išliks savo vietoje.
  • Dydžiai: 120 x 60 cm
158,10 € 186,00 €
Kiti produktai