Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyHollo 120*60 čiužinys

 YappyHollo 120*60 čiužinys  
75,00 €
Parametrai
Ilgis: 120 cm
Plotis: 60 cm
Aukštis: 9 cm
Pristatymo kaina: 1,00 EUR
Pristatymo laikas Baltijos šalyse: 2-5 business days
Pristatymo laikas EU: 5-8 business days
Produkto kodas: 455
Prieinamumas: Yra sandėlyje

YappyHollo čiužinys

Dydžiai: 120 x 60 cm

Dvipusis čiužinys: Kietas/vidutinio kietumo

 

YappyHolo Vaikiškas Čiužinys - tai tobulas komforto ir atramos derinys, sukurtas specialiai jūsų mažiesiems. Čiužinys yra pagamintas itin kruopščiai, naudojant tik aukštos kokybės medžiagas, užtikrina jūsų vaikui  ramų ir gerą poilsį suteikiantį miegą kiekvieną naktį.

 

YappyHolo Vaikiškas Čiužinys turi unikalų trijų išskirtinių užpildų derinį: Lino pluošto, Kokoso pluošto ir Holov pluošto. Patvarumas ir Ilgaamžiškumas: tai aukštos kokybės derinys - sukurtas tam, kad jūsų vaikas galėtų patogiai ir patikimai miegoti ilgus metus.

Čiužinio užvalkalas yra pagamintas iš bambuko. Jis nustebins jus savo nuostabiu švelnumu. Bambukas turi antibakterinių elementų, kurie yra jo skaidulose ir neleidžia bakterijoms daugintis.

YappyHollo čiužinys sudarytas iš: 

Neaustinis pluoštas - pasižymi aukštomis higieninėmis ir antistatinėmis savybėmis, suteikia natūralų drėgmės balansą, prisideda prie optimalaus aplinkos mikroklimato

Lino pluoštas - puikiai sugeria drėgmę ir greitai džiūsta. Turi baktericidinių savybių, skatina žaizdų ir įsipjovimų gijimą.

Kokoso pluoštas - suteikia reikiamą standumą taisyklingam vaiko stuburo formavimuisi ir vystymuisi. Puikiai praleidžia orą, nesukelia alergijos, nesulaiko drėgmės ir kvapų.

Holov pluoštas - puikiai išlaiko šilumą ir praleidžia orą. Hipoalerginis, neturi savo kvapo ir nesugeria aplinkinių kvapų, taip pat ir kūdikio kasdienės veiklos kvapų.


Priežiūra (Čiužinio užvalkalas):

✔ Galima skalbti skalbimo mašinoje 30-40°C temperatūroje

✔ NEGALIMA balinti

✔ Lyginti ant vidutinio karštumo 

✔ Džiovinti pakabinus

✔ Nevalyti sausu valymu


75,00 €
Kiti produktai