Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

Premium YappyAir 120*60 čiužinys

130,00 €
Parametrai
Ilgis: 120cm
Plotis: 60cm
Aukštis: 9cm
Pristatymo kaina: 1,00 EUR
Pristatymo laikas Baltijos šalyse: 2-5 business days
Pristatymo laikas Vokietijoje: 5-8 Tage
Produkto kodas: 272
Prieinamumas: Yra sandėlyje

YappyKids yra Latviškas prekės ženklas!

 

Mūsų YappyKids komanda nori pasiūlyti jums naują YappyAir čiužinį. Ypatingai orui laidus hipoalerginis čiužinio užvalkalas su „Oro dalelėmis“ padės kūdikiui geriau miegoti, kas palaikys jo vystymąsi ir augimą. Čiužinio užvalkalo audinys yra minkštas ir hipoalerginis. „Oro poveikio“ dalelių dėka, čiužinys gerai praleidžia orą ir turi tinkamą ventiliaciją.

 

YappyAir čiužinys sudarytas iš trijų sluoksnių.

 

Iš vienos pusės, čiužinys turi LATEX GEL sluoksnį – tai natūralus lateksas su specialiu geliu, skirtas šilumos kontrolei. Jo funkcija yra perteklinės šilumos sugėrimas, kai kūdikis užmiega. Šis gelis perima ir sulaiko šilumą, o čiužinys išlieka vėsus – miegui patogi temperatūra leidžia greitai užmigti ir atstatyti visas jėgas.

Iš kitos pusės yra LATEX MEMORY sluoksnis – ši medžiaga yra ypatingai minkštą ir turi įsiminimo funkciją. Dėl čiužinyje padarytų angų jis puikiai praleidžia orą ir yra gerai ventiliuojamas. Itin aukštas komforto lygis prailgina gilaus miego fazę, kurios metu organizmo jėgų atstatymas yra efektyviausias.

Čiužinio viduje yra  aktyvuotos anglies putos, kurių tankis ir standumas puikiai pritaikytas čiužinio apsaugai nuo mikrobų ir nemalonių kvapų.                

          

 

Žinoma, jeigu pateiksite užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, turite teisę atsisakyti pirkinio per 14 (keturiolika) dienų nepateikiant priežasties. Mes esame tikri savo produktais!


130,00 €
Kiti produktai