Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyGum бампер

.

Minkšta apsauga aplink lovytę tampa vis populiaresnė. Ar tai mados tendencija? Ar minkštos apsaugos iš tikrųjų reikalingos kūdikiui? Daugelis tiki, kad jos reikalingos, tačiau yra ir priešingų nuomonių. Mes manome, kad minkštos apsaugos turi būti ne tik gražios, bet ir praktiškos!
Mamos pilve kūdikis jaučiasi saugus. Jis turi ribas, kurias galima paliesti rankomis, bet gimus, jis patenka į didžiulį pasaulį ir tų ribų nebelieka. Mūsų „YappyGum“ minkšta apsauga kūdikiui sukuria ne tik saugumo jausmą jo didelėje lovytėje, bet kartu tai puikus papildymas kambario interjerui. Mūsų „YappyKids“ ekspertai, atsižvelgdami į naujausias vaikų miegamojo mados tendencijas, apgalvojo kiekvieną detalę, kad šis sprendimas būtų ne tik naudingas, bet ir gražus! Šias minkštas apsaugas galima vadinti trys viename! 

Minkšta apsauga lovytei sukurta taip, kad jos nereikėtų pritvirtinti virvėmis prie strypelių, tai leidžia keisti jos padėti ir naudoti netgi keliais būdais. 

„YappyGum“ minkšta apsauga taip pat gali būti naudojama kaip ryšulėlis kūdikiui, nes jos dydis ir našumas leidžia sukurti bet kokią formą. Galima sukurti bet kokio dydžio ryšulėlį – pritaikytą vaiko ūgiui. 
Žindant kūdikį, „YappyGum“ produktas bus puiki atrama kūdikiui, kad jaunai mamai nereikėtų visą maitinimo laiką laikyti kūdikio ant rankų – tai padarys procesą malonesnį, o kūdikio motinos rankos nepavags.

YappyGum apsauga galite užsisakyti čia.

Ir, žinoma, pateikdami užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, jūs turite teisę atsisakyti pirkinio per 14 (keturiolika) dienų, nenurodant priežasties. Mes tikime savo produktais!