Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

Mūsų naujovė – YappyMemory čiužinys

.

Mūsų vaikai – vertingiausia dovaną, kurią kada nors gauname gyvenime, todėl jiems mes norime suteikti tik tai, kas geriausia. Tiek vaikiškos lovytės, tek vežimėliai yra pasirenkami tėvams įvertinus jų patogumą, saugumą, stabilumą ir t.t. Šį sąrašą galime papildyti įvairiausias daiktais. Tačiau šį kartą mes norime papasakoti apie tai, kaip svarbu išsirinkti tinkamą čiužinį naujagimiui.

Visuomenėje plačiai žinoma, kad svarbiausias dalykas, į kurį būtina atkreipti dėmesį, yra tai, kad pirmuosius kūdikio gyvenimo metus jo čiužinys būtų pakankamai kietas, kas užtikrina teisingą stuburo formavimąsi ir sumažina sveikatos problemų, susijusių su neteisinga laikysena ir stuburo deformacija, atsiradimo tikimybę ateityje. Plačiame čiužinių asortimente yra produktai su įvairiais užpildais, pavyzdžiui, su grikių lukštais ar kokosų pluoštu, tačiau šį kartą plačiau papasakosime apie naujieną Latvijos rinkoje – naujagimiams skirtą čiužinį su užpildu iš jūrų dumblių ir „memory“ putų sluoksniu.

Norėdami, kad jūsų kūdikis galėtų mėgautis gilesniu ir sveikesniu miegu, YappyKids komandos ekspertai, po ilgų tyrimų, sukūrė visiškai naują ir inovacinį čiužinį YappyMemory. Miego metu kūdikis ne tik ilsisi, bet taip pat vystosi ir auga, todėl būtina jam užtikrinti viską geriausią, kad jis augtų sveikas ir stiprus.

Mūsų naujovė – YappyMemory čiužinys – yra ortopedinis, antialergiškas ir užtikrina sveiką bei visavertį miegą vaikui, nuo pat gimimo ir iki to momento, kai lovytės jam daugiau nebereikės.

Kaip YappyWool ir YappyLatex čiužiniai, naujasis YappyMemory taip pat yra dvipusis. Iš vienos, kietosios pusės, ant kurios kūdikis miega iki metukų, mes naudojame jūrų dumblius, esančius vidiniame čiužinio bloke, o iš kitos, minkštesnės pusės, yra „memory“ putų įdėklas, kuris adaptuojasi prie kūdikio, kuriam daugiau kaip metukai, kūno ir sukuria geriausią jo miegui formą.

Čiužinyje yra suderinti keli sluoksniai, kiekvienas iš kurių turi savo privalumus ir užduotis.

Jūrų dumbliai yra praturtinti jodu ir mineralais, jie stiprina imuninę kūdikio sistemą ir užtikrina sveiką bei gilų miegą. Taip pat tai padeda užtikrinti gerą čiužinio oro pralaidumą, suteikia švelnų raminantį poveikį, reguliuoja vaiko kūno temperatūros ir drėgmės balansą. Jūsų dumbliai neleidžia atsirasti statinės elektros laukams. Tai reiškia, kad lyginant su kitais čiužiniais, sumažėja perkaitimo, padidintos drėgmės ar diskomforto pojūčių atsiradimo tikimybė.

Elastingas porolonas, kurio gamyboje naudojamos ekologiškai švarios ir antialerginės medžiagos, užtikrina didesnį lankstumą. Jis yra ortopedinis ir labai ilgai išsaugo savo formą.

 Anksčiau minėtos „memory“ putos, esančios viename iš viršutiniu YappyMemory sluoksnių, yra sudarytos iš ekologiškai švarios medžiagos, adaptuojasi pagal kūną, užtikrina geresnį stuburo sulenkimo formavimą, nekelia spaudimo kūdikio kūnui miego metu. „Memory foam“ mažina judėjimo apkrovą ir nekelia triukšmo, kai vaikas keičia kūno padėtį miego metu. Šios savybės daro čiužinius su „memory“ putomis itin tinkamais mažiems vaikams, turint omenyje tai, kad jie dažnai lengvai pabunda dėl judėjimo ar triukšmo.

Vidiniai čiužinio sluoksniai yra padengti apvalkalu iš natūralaus medvilnės pluošto. Jis formuoja viršutinį aukštos kokybės ortopedinio čiužinio sluoksnį. Taip pat padeda reguliuoti orą ir drėgmę, sukuria mikroklimatą ir saugo paviršių nuo kitų užpildų šiurkštumo.

Išorinis čiužinio užvalkalas yra prisotintas Aloe Vera pluoštais, kurie užtikrina pralaidumą orui, temperatūros reguliavimą ir tinkamą mikroklimatą. Jį galima nuimti ir skalbti skalbimo mašinoje.

 

 

YappyMemory čiužinį galite užsisakyti čia.

Ir, žinoma, pateikdami užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, jūs turite teisę atsisakyti pirkinio per 14 (keturiolika) dienų, nenurodant priežasties. Mes tikime savo produktais!