Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyMemory 120*60 čiužinys

111,00 €
Parametrai
Ilgis: 120cm
Plotis: 60cm
Aukštis: 9cm
Pristatymo kaina: 1,00 EUR
Pristatymo laikas Baltijos šalyse: 2-5 business days
Pristatymo laikas Vokietijoje: 5-8 Tage
Produkto kodas: 208
Prieinamumas: Yra sandėlyje

YappyKids yra Latviškas prekės ženklas!

 

YappyKids komanda sukūrė naują ir inovacinį YappyMemory čiūžinį, kad jūsų kūdikis galėtų mėgautis geresniu ir sveikesniu miegu. Miego metu kūdikis ne tik atsipalaiduoja, bet taip pat vystosi ir auga, todėl reikia užtikrinti geriausias sąlygas, kad vaikas augtų sveikas ir stiprus.

YappyMemory čiūžinis yra ortopedinis, anti-alergiškas, ir užtikrina sveiką bei kokybišką kūdikio miegą, nuo pat gimimo iki to laiko, kai jam nebereikės lovytės.

 

YappyMemory yra dvipusis čiūžinis. Iš vienos pusės (kietosios) mes naudojame jūrų dumblius, o iš kitos (minkštesnės), naudojamas „memory foam“ įdėklas, kuris priima miegui patogiausią formą.

 

Čiūžinio užpildas:

 - jodo ir mineralų praturtinti jūrų dumbliai. Stiprina vaiko imuninę sistemą, taip pat užtikrina sveiką miegą;

 - elastingos poliuretano putos, kurių sudėtyje yra ekologiškai švari anti-alergiška medžiaga, suteikiantį puikų lankstumą;

 - „memory foam“ medžiaga, pagaminta iš ekologiškai švarių medžiagų, puikiai prisitaiko prie kūno, kol kūdikis miega.

 

Ant čiūžinio uždėtas Aloe Vera užvalkalas, kuris užtikrina oro cirkuliavimą, temperatūros pritaikymą ir tinkamą mikroklimatą. Jį galima nuimti ir išskalbti skalbimo mašinoje.

 

Žinoma, jeigu pateiksite užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, turite teisę atsisakyti pirkinio per 14 (keturiolika) dienų nepateikiant priežasties. Mes esame tikri savo produktais!111,00 €
Kiti produktai