Pirkinių sąrašas

0 vnt. - 0,00 €
Jūsų krepšelis tuščias

YappyWool 120*60 čiužinys

78,00 €
Parametrai
Ilgis: 120cm
Plotis: 60cm
Aukštis: 9cm
Pristatymo kaina: 1,00 EUR
Pristatymo laikas Baltijos šalyse: 2-5 business days
Pristatymo laikas Vokietijoje: 5-8 Tage
Produkto kodas: 52
Prieinamumas: Yra sandėlyje

YappyKids - tai latviškas prekės ženklas!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikišką čiužinį? (click)

Yappy Wool – tai dvipusis Yappy Kids čiužinys, pagamintas Latvijoje, Vienoje pusėje vidiniam blokui mes naudojame 6 cm storio kokoso pluoštą, o kitoje apie 2 cm natūralia vilna.

Mes rekomenduojame, kad vaikas iki 1,5 metų miegotų kokoso pluošto pusėje, o kai stuburo raumenys sustiprėja, čiužinį galima apversti minkštesne puse su vilna.

Kodėl Jums reikėtų atkreipti dėmesį į čiužinį su vilnoniu?

1. Į čiužinio sudėtį įeinanti vilna visada geriau išsaugo mažylio šilta rudens ir žiemos laikotarpiu. Juk tai taip svarbu, ko; mes dar visai maži.

2. Vilna mūsų čiužinyje – tai elektriškai neutrali medžiaga. Todėl ir čiužinys, ir mažylio organizmas neįgyja elektrostatinio krūvio, išlieka neutralūs.

3. Gydomosios savybės. Į vilnos plaušų sudėtį įeina natūralus vilnos vaškas. Tai medžiaga, dažnai naudojama priešuždegiminiams ir priešalerginiams preparatams, ji veikia odos receptorius, sužadindama jos paviršiuje atstatymo procesus ir spartindama įbrėžimų, įpjovimų ir kitokių pažeidimų gijimą.

Be to, YappyWool čiužinys gaminama nenaudojant klijų. Kokoso ir vilna sluoksnius mes susiuvame tarpusavyje, gautą užpildą suvyniojame į audinį iš medvilnės (90%) ir vilnos (10%), kad kokoso pluošto plaukeliai netrikdytų mažylio miego.

O čiužinio užvalkalą mes siuvame iš 100% medvilnės. Jį galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Medvilnė irgi turi OEKO TEX sertifikatą.

Ir, žinoma, užsisakę lovelę mūsų internetinėje parduotuvėje, Jūs turite teisę per 14 dienų atsisakyti pirkinio, nenurodydami atsisakymo priežasties. Mes tikime savo produkcija!

78,00 €
Kiti produktai